EvdenEveNakliyat ,Evden Eve Nakliye Rehberim

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
EvdenEveNakliyat ,Evden Eve Nakliye Rehberim

EvdenEveNakliyat Platformu ;EvdenEveNakliyat Firmaları,EvdenEveNakliyat Fiyatları,Evden Eve Nakliyat

Anlaşma Ve Taşıma Esnasında Neler Yapılıyor?

nakliyat
    nakliyat
    Admin
    Admin

Game
    Evden-Eve-Nakliyat-Fiyatları:

Anlaşma Ve Taşıma Esnasında Neler Yapılıyor? Empty Anlaşma Ve Taşıma Esnasında Neler Yapılıyor?

Mesaj  nakliyat Çarş. Şub. 20, 2008 6:04 pm

Burda bahsetmeye çalışacağım şeyi kısaca özetlemek istiyorum;

-Nakliyeciyle anlaşma anında tavrımız ne olmalı?

-Nakliyeciyle anlaşma sağlandıktan sonra neler yapılmalı?

-Taşıma esnasında neler yapılmalı?
    nakliyat
    nakliyat
    Admin
    Admin

Game

Anlaşma Ve Taşıma Esnasında Neler Yapılıyor? Empty Nakliyeciyle anlaşma esnasında tavrımız ne olmalı?*

Mesaj  nakliyat Çarş. Şub. 20, 2008 6:05 pm

Nakliyeciyle anlaşırken,eminim hepimiz önce fiyata bakarız.Evet günümüz şartlarında para hepimiz için önemlidir.Ama ben bunu bir sözle açıklamak istiyorum ''Bağdat a pirince giderken evdeki bulgurdan olmak''...Evet doğru duydunuz..Neden bu sözü kullandım diyorsanız biraz düşünmenizi tavsiye ederim ''Siz bu eşyaları almak için ne kadar zorluk çekmişsinizdir.Peki bir kaç kuruş için bu eşyalar neden zarar görsün ki.''

Zarar görür dememin nedeni de şu; günümüzde bir işe ne kadar çok para sarfederseniz,o iş o derecede kalite kazanır.Kalite kazanması ise eşyanızı birkez daha hasarsız olarak kullanmak demektir.Smile

Arrow
    nakliyat
    nakliyat
    Admin
    Admin

Game

Anlaşma Ve Taşıma Esnasında Neler Yapılıyor? Empty Nakliyeciyle anlaşma sağlandıktan sonra neler yapılmalı?

Mesaj  nakliyat Çarş. Şub. 20, 2008 6:06 pm

Bu konu üstünde fazla durmak istemiyorum.Çünkü gelecek olan nakliyeci (ki kaliteli bir nakliye ise) taşıma işini a'dan z'ye sağlıklı bir şekilde yapar.Tabi siz isterseniz özel eşyalarınızı daha önceden hazırlayıp yanınıza alabilirsiniz.
    nakliyat
    nakliyat
    Admin
    Admin

Game

Anlaşma Ve Taşıma Esnasında Neler Yapılıyor? Empty Taşıma esnasında ne yapmalıyım?*

Mesaj  nakliyat Çarş. Şub. 20, 2008 6:07 pm

Taşıma esnasında yapmanız gereken tek şey işçilerin ayakları altında dolaşmamanızdır.Smile)))) Çünkü işçilerin yaptığı şey konsantre işidir.Yani ani bir hareket yada etrafta dolaşmanız eşyanızın yere düşüp parçalanmasına neden olabilir.Ama ''Benim içim rahat değil'' diyorsanız,bir yerde durup olanları takip edebilirsiniz.

sunny

Similar topics

-

Forum Saati Cuma Nis. 19, 2024 6:02 am